Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2011. Október 22. 14:33, szombat | Kék hírek
Forrás: HírTV

Robbanószer volt a lakásán

Robbanószer volt a lakásán

A miskolci rendőrségen előállították azt a 30 éves férfit, akinél házilag készített robbanószert találtak a terrorelhárítók.

Péntek reggel egy 10 emeletes panelházból a tűzoltók és a katasztrófavédők kiköltöztették az összes lakót, de a hatóságok órákig nem árulták el az intézkedés okát.

Az első hírek még gázszivárgásról szóltak, a miskolci alpolgármester is műszaki problémáról beszélt. A Nemzeti Nyomozó Iroda közleménye szerint egy bejelentés alapján lett gyanús az a férfi, akinek lakásán végül emberi élet kioltására alkalmas szerkezetet találtak. A rendőrség robbanószerrel való visszaélés bűntette miatt indított ellene eljárást. (pr)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek

Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden

A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.

2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek

Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője

Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.