2012. Január 12. 07:07, csütörtök | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Roma és Barreda érte el a legjobb időt a Dakaron

Az autósok között a spanyol Nani Roma érte el a legjobb időt a Dakar-rali szerdai 10. szakaszán, Chilében, míg a motorosoknál az ugyancsak spanyol Joan Barreda Bort végzett az élen.

A viadal honlapja szerint az Iquique és Arica közötti 694 kilométeres távon kiválóan hajtott Szalay Balázs, aki 21 beérkező gépkocsi között az előkelő 17. helyet szerezte meg, és az összetettben jelenleg a 18. Ebben az összevetésben továbbra is a francia Stéphane Peterhansel vezeti a mezőnyt, míg a kétkerekűeknél változatlanul a francia Cyril Despres áll az élen.

Csütörtökön a konvoj már Peruban folytatja az útját és az Ariqua–Arequipa közötti 598 kilométeres etap vár a mezőnyre.

2024. Április 22. 10:06, hétfő | Sport

Fucsovics 29 helyet javított a tenisz-világranglistán, Marozsán a 38.

Fucsovics Márton a bukaresti tornagyőzelmével 29 helyet javított, ezzel 53. a férfi teniszezők világranglistáján, melyen legjobb magyarként Marozsán Fábián a 38.

2024. Április 21. 11:25, vasárnap | Sport

Kínai Nagydíj - Verstappen rajt-cél győzelmet aratott Sanghajban

A címvédő és háromszoros világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjat, ezzel tovább növelte az előnyét az összetettben.

2024. Április 21. 06:00, vasárnap | Sport

A Kisvárda elleni döntetlennel ismét bajnok a Ferencváros

A Ferencváros megnyerte sorozatban a hatodik, összességében pedig a 35. bajnoki címét, mivel hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a kieső helyen álló Kisvárdával

2024. Április 20. 09:46, szombat | Sport

Győzelemmel avatta fel az Alba Arénát a magyar jégkorong-válogatott

A jövő vasárnap kezdődő divízió I/A-világbajnokság előtt álló magyar férfi jégkorong-válogatott 2-1-re legyőzte az elitben szereplő norvég csapatot a székesfehérvári Alba Aréna avató mérkőzésén pénteken.