Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2011. December 09. 09:48, péntek | Helyi

Segíts az angyalnak!

Segíts az angyalnak!

Az Art Café és a Kortárs Művészeti Intézet közös rendezésében megvalósuló programra ezúttal 2011. december 15-én, csütörtökön este hat órától várják a vendégeket.

Hosszú évek óta népszerű és szívmelengető program a karácsonyi ünnepek előtt a Segíts az angyalnak! című jótékonysági akció, melynek célja a hajléktalanok megsegítése, ötletadója pedig Bakonyi Ferenc vállalkozó.

A hagyományokhoz híven a jótékonysági program az „Ezer forint egy italért” fantázianevű akcióval veszi kezdetét.

Az Art Caféban történő eseményen Dunaújváros MJV polgármestere, Cserna Gábor csapolja a sört a jóérzésű, és segíteni akaró vendégeknek.

A tavalyi évben megtartott jótékonysági esten több mint 700 000 forint gyűlt össze, melyből a hajléktalanellátó intézményeknek eljuttatott forintokból karácsonykor több mint kétszáz adag meleg étel, szilveszterkor kétszáz pár virsli, majd százhúsz kiló déligyümölcs kerülhetett a nehéz sorsú emberek asztalára. A felajánlásoknak köszönhetően meleg takarókkal és konzervekkel is igyekeztek könnyíteni a hideg és zord hétköznapokon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 15. 13:49, szerda | Helyi

INGATLANCSALÓ BŰNSZÖVETSÉG FELSZÁMOLVA

A Fejér vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói négy férfit őrizetbe vettek, ötödik társukat még keresik. A gyanúsítottak több mint 90 millió forint kárt okoztak csalássorozatukkal.

2025. Szeptember 17. 12:50, szerda | Helyi

ELFOGTÁK A KISKORÚ SÉRELMÉRE ELKÖVETETT BŰNCSELEKMÉNY GYANÚSÍTOTTJÁT DUNAÚJVÁROSBAN

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai szexuális erőszak bűntette miatt őrizetbe vettek egy 41 éves férfit.

2025. December 05. 07:37, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt

A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.