2024. május 1, szerda - Fülöp

2012. Október 02. 00:58, kedd | Helyi sport

Sikeres birkózó palánták

A Dunaferr SE birkózó növendékei 2012. szeptember 28-29-én nemzetközi versenyen vettek részt a szlovákiai Trencsényben.

A megmérettetésen Csehország, Szlovákia, Magyarország és Lengyelország több mint 150 sportolója vett részt. Dunaújvárosból heten léptek szőnyegre. Kiemelkedő teljesítményt nyújtott Czeilinger Ádám és Palkovics Patrik akik kitűnő formában versenyezve aranyérmet szereztek.

Ezüstérmes lett Kernács Palkó, aki a döntőben nagy csatában maradt alul legyőzőjével szemben. Veres Kovács Ádám az első mérkőzésén hibázott majd több mérkőzést nyerve a dobogó harmadik fokára állhatott fel. Kis Viktor becsületes küzdelemben végül második helyet szerzett. Biczó Zoltán és Farkas Zoltán is pontszerzők voltak, mindketten ötödik helyen végeztek. Tombor István vezetőedző a verseny végén pozitívan értékelte az eredményt, a birkózópalántákkal megbeszélték az elkövetett

2024. Május 01. 09:19, szerda | Belföld

20 éve csatlakozott Magyarország az Európai Unióhoz

Hosszú évek után teljesült a magyarok vágya, most mégis sokan szkeptikusan a csatlakozás helyességét illetően.

2024. Április 30. 22:45, kedd | Helyi

Bucsi győzött a TCR Eastern Europe záró versenyén

Eseménydúsan és látványosan zárult az MNASZ Autós Gyorsasági Szakágának versenyzői számára, a 2024-es szezonnyitó Laptiming Kupa.

2024. Április 30. 22:40, kedd | Sport

Eseménydúsan és látványosan zárult az MNASZ Autós Gyorsasági Szakágának versenyzői számára, a 2024-es szezonnyitó Laptiming Kupa. A Balaton Park Circuit magyar vonatkozású legnagyobb sikere, Bucsi Attila szereplése a versenyhétvégén a

2024. Április 30. 19:14, kedd | Sport