Hírek
2016. Szeptember 12. 08:07, hétfő | Helyi sport
Sikeres szereplések
Szeptember második hétvégéjén a Danubius KSE tollaslabdásai két helyszínen léptek pályára.
Csomor-Németh Lili, Ludman Mira és Nagy Bence Zágrábban két napos nemzetközi junior tollaslabdaversenyen vettek részt.Az U13-as korosztályban, fiú egyéni,leány egyéni és leány páros versenyszámban mutatták meg tudásukat.Életük első nemzetközi versenyén szépen szerepeltek, Nagy Bence mérkőzést is tudott nyerni.

Borbély Hanna, Dobrovitz Barabás Zoltán, Vagyóczki Dávid és Vagyóczki Roland szombat délután a dunaújvárosi tollaslabdasportot képviselték a Decathlon felkérésére.Sportági bemutatót tartottak az áruházban, az érdeklődők ki is próbálhatták ügyességüket és tudásukat.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést
