Hírek
2018. Április 05. 19:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezésben meghalt egy nő Kisvárdán
Feltehetően szén-monoxid-mérgezésben halt meg egy középkorú nő Kisvárdán - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője csütörtök délután az MTI-vel.
Dóka Imre elmondta, a Szent László utcán lévő négylakásos sorház egyik lakásában mutatták a mérgező gáz jelenlétét a tűzoltók.
A lakásban cserépkályha és gázkonvektor is volt, valószínűleg a befűtött cserépkályhából visszaáramló szén-monoxid okozta a tragédiát.
A helyszínre riasztották a katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
