Hírek
2013. Augusztus 03. 20:52, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Sziget - Marihuánát próbált becsempészni a fesztiválra egy holland fiatalember
Mintegy 10 millió forint értékű marihuánát próbált meg becsempészni a hétfőn kezdődő Sziget fesztiválra egy holland fiatalember szombaton, de már a bejáratnál lebukott.
A fesztivált őrző biztonsági szolgálat emberei a rendezvény bejáratánál, a csomagok átvizsgálásakor lettek figyelmesek a fiatalember poggyászára, amelyben egy hangszóróban elrejtve tíz, egyenként félkilós, gyanús, feltételezhetően kábítószert tartalmazó zacskót találtak. A biztonsági szolgálat emberei a férfit és a csomagot is átadták a rendőrségnek.
(A fotó illusztráció)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést
