Városlista
2026. március 24, kedd - Gábor, Karina

Hírek

2018. Február 21. 18:06, szerda | Belföld
Forrás: mti

Szinte mindenütt helyreállt az áramszolgáltatás a havazás után

Szinte mindenütt helyreállt az áramszolgáltatás a havazás után

Szinte mindenütt helyreállt a havazás miatt kiesett áramszolgáltatás, csupán a Zala megyei Bak település negyven fogyasztási helye jelent kivételt

- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) helyettes szóvivője szerdán az MTI-vel.

Mukics Dániel azt mondta, a községben tapasztalható hiba nem érinti a háztartások fűtését, így nem volt szükség melegedőhelyek megnyitására.

Mindenhol másutt már helyreállt az áramszolgáltatás - tette hozzá a helyettes szóvivő.

Szerdán eddig 32 helyre riasztották a tűzoltókat, többnyire a hó súlyától kidőlt fákhoz és elakadt, árokba csúszott járművekhez. A keddi 48 esettel együtt így 80 beavatkozás történt a havazás kezdete óta, ami átlagos, egyáltalán nem számít soknak - közölte Mukics Dániel.

Szerda reggel a helyettes szóvivő még arról adott tájékoztatást, hogy három településen, csaknem ezer fogyasztási helyen szünetel az áramszolgáltatás.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza

Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.

2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen

Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.

2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld

Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten

A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull