Hírek
2021. Március 02. 00:00, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
TETTEN ÉRT SZABÁLYSÉRTŐ

A rendőrök elejét vették a tragédiáknak a 7-es számú főúton, Székesfehérvárnál.
A szerencsének és a rendőrök közbeavatkozásának volt köszönhető, hogy nem történt baleset a 7-es számú főút Székesfehérvárt elkerülő szakaszán, a 74-es kilométerszelvényben 2021. február 25-én délelőtt, ahol egy lengyel honosságú teherautó tolatást végzett. Az éppen az érintett útszakaszon közlekedő egyenruhások ugyanis amint észlelték a forgalmat zavaró, és a többi jármű közlekedését akadályozó kamiont, azonnal megállították a sofőrt. A tiltott manőver miatt a lengyel járművezetővel szemben 50 000 forint helyszíni bírságot szabtak ki a rendőrök.
Fontos visszatérően hangsúlyozni, hogy a szabályok betartásával, a közlekedésben tanúsított türelemmel és toleranciával a tragédiák zöme elkerülhető!
… hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2022. Július 22. 07:00, péntek | Helyi
Újabb három majomhimlős esetet igazoltak Magyarországon
Újabb három majomhimlős esetet igazoltak Magyarországon, ezzel 33-ra nőtt az igazolt fertőzöttek száma - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) csütörtökön az MTI-vel.
2022. Július 17. 14:03, vasárnap | Helyi
Szabadstrand nyílt Tiszabábolnán
A vízi turizmusnak, az ökoturizmusnak óriási a szerepe a dél-borsodi, tiszai települések életében, ezért is jelentős lépés, hogy Tiszabábolnán szabadstrandot nyitottak
2022. Július 16. 07:00, szombat | Helyi
Meghalt egy kisgyerek és nővére egy tűzijátékon Franciaországban
Egy 7 éves kisfiú és 24 éves nővére életét vesztette, további hét ember megsérült a francia nemzeti ünnep alkalmából csütörtök este rendezett tűzijátékon a nyugat-franciaországi Cholet-ban,
2022. Július 12. 18:46, kedd | Helyi
Ötéves csúcsot döntött az éves hazai áramfogyasztás tavaly
Magyarország villamosenergia-felhasználása 4,9 százalékkal emelkedett tavaly az előző évhez képest, ezzel ötéves csúcsot állított be