Hírek
2016. November 04. 07:23, péntek |
Helyi
Forrás: Farkas-Bozsik Gábor
Több garázs égett Dunaújvárosban
A segélyhívás szerint több garázs ég, robbanás is történhetett november 3-án a dunaújvárosi Délivárosi út mellett található garázssoron.
A dunaújvárosi hivatásos tűzoltók három gépjárműve kapott riasztást a Fejér megyei műveletirányítástól. Az autótárolók az úgynevezett nyolcas sorban voltak, amelyekben már kiterjedt tűz volt a tűzoltók kiérkezésekor. A beavatkozást három habosított vízsugárral kezdték meg, az egyik garázsból kihoztak egy dissous gázpalackot, amelyet közvetlen lánghatás ért. A robbanásveszély miatt a palackot mindaddig vízsugárral hűtötték, amíg a helyszínre kért és a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság állományába tartozó mesterlövész kilőtte a gázpalackot. A lángok az egyik garázsban teljesen elpusztítottak egy személyautót, a többi tárolóban szerszámgépek, bútorok és autógumik égtek. Személyi sérülés nem történt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 13:49, szerda | Helyi
INGATLANCSALÓ BŰNSZÖVETSÉG FELSZÁMOLVA
A Fejér vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói négy férfit őrizetbe vettek, ötödik társukat még keresik. A gyanúsítottak több mint 90 millió forint kárt okoztak csalássorozatukkal.
2025. Szeptember 17. 12:50, szerda | Helyi
ELFOGTÁK A KISKORÚ SÉRELMÉRE ELKÖVETETT BŰNCSELEKMÉNY GYANÚSÍTOTTJÁT DUNAÚJVÁROSBAN
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai szexuális erőszak bűntette miatt őrizetbe vettek egy 41 éves férfit.
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
