2024. május 20, hétfő - Bernát, Felícia

2017. Június 06. 21:29, kedd | Sport
Forrás: Jakab János, DanubiusKSE

Tollaslabda sporteredmény

A Danubius KSE tollaslabdázói június 4-én vasárnap Seregélyesen amatőr tollaslabda versenyen léptek pályára.

A kilenc versenyző:Kákonyi Marcell, Nagy Noel, Kovács Nikolett, Fülöp Bence, Dobrovitz Barabás Zoltán, Csomor-Németh Lili, Bölcskei Hanna, Bölcskei György és Csomor Péter.

Kategóriájában aranyérmes lett Kákonyi Marcell,Nagy Noel és Fülöp Bence. A szülő-gyermek páros versenyszám is ezen a napon került megrendezésre, itt kategóriájában K1 aranyérmes lett a Bölcskei György-Bölcskei Hanna apa-lánya páros és bronzérmes lett H1 kategóriában Csomor-Péter-Csomor-Németh Lili apa-lánya páros.

Fülöp Bence a "C kategória aranyérmese

Rostási Tibor június 4-én vasárnap Érden a Csoki-kupa amatőr tollaslabda versenyen szerepelt a felnőttek mezőnyében,június 5-én pedig Budapesten a Pünkösdi-kupa amatőr tollaslabda versenyen képviselte a Danubius KSE-t.Mindenhol a haladók között versenyzett, egyéniben több mérkőzést nyert, nem sok választotta el a dobogós helyezéstől. Párosban bronzérmes lett.

Kákonyi Marcell az "E" kategória aranyérmese

2024. Május 20. 12:00, hétfő | Sport

Kosárlabda

3x3-as olimpiai selejtezőtorna - Magyarország - Csehország

2024. Május 20. 09:00, hétfő | Sport

Labdarúgás-Németország

Legidősebb fia gólja ellenére vereséggel búcsúzott a Hertha kispadjától Dárdai Pál

2024. Május 19. 17:10, vasárnap | Sport

Emilia Romagna Nagydíj - Verstappen győzött Imolában

A címvédő és háromszoros világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Emilia Romagna Nagydíjat vasárnap, ezzel tovább növelte az előnyét az összetettben.

2024. Május 18. 11:00, szombat | Sport

RÖVIDHÍR!

3x3-as olimpiai selejtező - Győzött a férfi válogatott, szombaton dől el a továbbjutás