Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2018. Április 28. 08:53, szombat | Belföld
Forrás: mti - fotó pixabay illusztráció

Tűz ütött ki egy győri kilencedik emeleti lakásban

Tűz ütött ki egy győri kilencedik emeleti lakásban

Egy embert a tűzoltók menekítettek ki az erkélyről szombat hajnalban a győri Lajta úti társasházból.

Tűz ütött ki szombaton hajnalban Győrben egy társasház kilencedik emeleti lakásában, a lépcsőház lakóit kimenekítették a tűzoltók, ketten füstmérgezést szenvedtek - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a tűz egy Lajta úti társasház egyik lakásában keletkezett, ahol berendezési tárgyak égtek egy szobában és az előszobában.

A győri, a csornai, a pannonhalmi és a lébényi hivatásos tűzoltók nagy erőkkel érkeztek a helyszínre, és eloltották a tüzet.

Az oltás során egy embert az égő lakás erkélyéről menekítettek ki. Más lakásra nem terjedtek át a lángok, de mivel a lépcsőház füsttel telítődött, harminchat lakónak ideiglenesen el kellett hagynia az otthonát.

Két embert füstmérgezés gyanúja miatt kórházba szállítottak a mentők.

Címkék: győr, lakóház, tűz

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború

Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést