Hírek
2013. Február 14. 11:07, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Újra lesz nyári zenei fesztivál Várpalotán
Újra lesz könnyűzenei fesztivál Várpalotán: a Cseri parkerdőben rendezik meg július 18. és 20. között az Alfa Fesztivált - közölték a város vezetői és a szervezők csütörtökön.
Talabér Márta (Fidesz-KDNP), Várpalota polgármestere elmondta: az Alfa Fesztivál a korábban ugyanezen a helyszínen megrendezett Pannónia Fesztivál helyébe léphet. A városnak fontos, hogy legyen a Cseri parkerdőben színvonalas könnyűzenei fesztivál, és legalább ennyire fontos, hogy a szervezők megbízható partnerek legyenek.
Az Alfa Fesztiválon a Cseri parkerdő hat hektáros részén idén egy nagyszínpadon és két sátorban váltják majd egymás a magyar előadók, hogy koncertjeikkel több ezer fesztiválozót szórakoztassanak a legkülönfélébb zenei stílusokban - tájékoztatott Goreczki Szabolcs fesztiváligazgató.
Az első Alfa Fesztiválon biztosan fellép Deák Bill Gyula, a Magashegyi Underground, a The Carbonfools és az Irie Maffia is, rajtuk kívül várják a Belgát, a Lordot, az Anna and The Barbies és a Hősöket.
A szervezők a jegyárakat a hasonló fesztiválokhoz viszonyítva alacsonyabban tartják, a belépőket március elsejétől lehet megvásárolni.
Bővebb információk az alfafesztival.hu weboldalon olvashatók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
