Hírek
2017. Március 12. 18:42, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Világháborús gránátot találtak Tatabányán
Második világháborús kézigránátot találtak Tatabányán az Iparos utcában, a robbanótestet elszállítják - tájékoztatta a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje vasárnap délután az MTI-t.
Markovics Zita elmondta: a szovjet gyártmányú F-1-es kézigránátot az ott lakók találták az út mellett. A gránátban benne volt a gyújtószerkezet, biztosított állapotban volt. A tűzszerészek elszállítják a honvédség központi gyűjtőhelyére.
Az utcát lezárták az azonosítás idejére, mintegy háromnegyed órára, ez két házat és nyolc embert érintett - ismertette Markovics Zita.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
