2017. Április 22. 16:40, szombat | Külföld

A kiadós székelyföldi havazások után mínusz kilenc fokot mértek szombat reggel Csíkszeredában - közölte az Agerpres hírügynökség.

Az utolsó mérkőzés következik
2016. Február 04. 22:47, csütörtök | Helyi sport

A Dunaújvárosi Acélbikák csapata 6-3-as vereséget szenvedett az SC Csíkszereda ellen a MOL Liga idei kiírásának utolsó mérkőzésén.

Másfél perc alatt vesztettük el a meccset
2015. Január 25. 01:08, vasárnap | Helyi sport

Az utolsó másfél percben három gólt kapva kétgólos előnyről bukott a Dab.Docler csapata a HSC Csíkszereda ellen.

Az Acélbikák szarvukra tűzték Szeredát
2014. November 15. 21:18, szombat | Helyi sport

A Dab.Docler csapata fogadta a Csíkszereda gárdáját szombat este a MOL Ligában - az első találkozott tehát az utolsóval.

Győztek - végre az Acélbikák
2014. Február 23. 23:45, vasárnap | Helyi sport

A Dab.Docler csapata a HSC Csíkszereda alakulatát fogadta az alapszakasz utolsó mérkőzésén.

Acélbikák lejtmenetben
2014. Február 15. 10:34, szombat | Helyi

Nem játszott jól, így simának mondható vereséget szenvedett együttesünk tegnap este a Csíkszereda otthonában.HSC Csíkszereda – Dab.Docler 3-0 (0-0, 3-0, 0-0)

Csíkszeredáról jöttek fellépni- DSTV videóval
2014. Január 30. 23:42, csütörtök | Helyi

Musicallel készült idén a csíkszeredai társulat a dunaújvárosi közönségnek.

Plüssmaci-és gólzápor
2013. December 10. 10:40, kedd | Helyi sport

A vezetés megszerzése után valóságos gólzáport rendezett a DAB a Csíkszereda ellen. Az Acélbikák 7-0-ra verték 12. 08-án este erdélyi vetélytársukat, jó kapusteljesítménnyel, s végre szemre is tetszetős játékkal.

Vereség a hosszabbításban
2013. November 04. 06:39, hétfő | Helyi sport

Döntetlent játszott Csíkszeredán az Acélbikák csapata, de a hosszabbítás a hazaiak győzelmét hozta.

Sima DAB-siker a rangadón
2013. Január 08. 08:19, kedd | Helyi sport

Az emberhátrányokat is elbírta, s mivel a játék minden elemében jobb volt a HSC Csíkszeredánál, nagyon sima, 5-2-es győzelmet aratott a Dab.Docler hokicsapata a székelyek elleni ma esti rangadón a Dunaújvárosi Jégcsarnokban.

2011. December 16. 07:47, péntek | Sport