2018. Április 02. 05:00, hétfő | Belföld

Motorcsónak zuhant egy trélerről az M7-es autópálya Balaton felé vezető oldalára, miután a hajót vontató kisteherautó egy személyautóval karambolozott vasárnap a sztráda túloldalán

Reménységek a motorcsónakokban
2017. Augusztus 12. 11:32, szombat | Helyi

A dunaújvárosi Szalki-szigeten a Formula Future Gyermek- és Ifjúsági Világ- és Európa bajnokság szerdai megnyitója után a csütörtöki edzésnap következett, mely leginkább a körülmények és technikák megismerésével telt

Uszály ütközött motorcsónakkal a Dunán, egy ember eltűnt
2017. Augusztus 06. 18:27, vasárnap | Belföld

Uszály ütközött össze motorcsónakkal a Dunán Százhalombatta, illetve Tököl térségében vasárnap délután, egy gyermeket kimentettek, egy ember elmerült a vízben, még keresik

John Travolta legendás motorcsónak-versenyzőt játszik új filmjében
2017. Április 05. 13:26, szerda | Bulvár

John Travolta a legendás amerikai motorcsónak versenyzőt és nőfaló multimilliomost, Don Aronow-t játssza új filmjében.

Formula 2-es motorcsónak világbajnokság- Csernit kizárták
2014. Május 18. 19:17, vasárnap | Helyi

Az első futamot városunkban rendezték meg, a versenyzők között ott volt a korábbi világbajnok Cserni Béla. A versenyzőnek azonban a hazai pálya nem hozott szerencsét.

Ezüst a nyakban
2013. Szeptember 15. 23:51, vasárnap | Helyi sport

Az Endurance Pneumatics Classes PR 1-2-3-4 idei utolsó Európai bajnoki futamát rendezték meg a szombaton városunkban.

Gál Rolandot újraélesztették
2013. Augusztus 17. 08:58, szombat | Helyi

A moszkvai biztonsági motorcsónak eb-re készült éppen Gál Roland, akit megcsípett egy darázs a Duna-parton a csónakháznál.

Tábori Áron lett a letteknél az F-4S motorcsónak-világbajnok
2013. Július 17. 21:14, szerda | Helyi

A lettországi Alüksnében rendezték meg a július 13-14-i hétvégén az F-4S kategóriájú motorcsónak-világbajnokság idei harmadik futamát. A versenyt Tábori Áron, a Dunaújvárosi Vízi Sport Club versenyzője nyerte meg.

Tábori a  világbajnoki dobogóra állhatott
2013. Május 20. 09:40, hétfő | Helyi sport

Tábori a világbajnoki dobogóra állhatott

Ismét motorcsónak verseny volt a kikötői öbölben. Kellemes időben, pompásan szórakoztak a dunaújvárosiak, akik kihasználták a hosszú hétvégét, s a jó szórakozást.

Dedikálj motorcsónakot!
2013. Május 16. 21:06, csütörtök | Helyi

Május 18-án és 19-én (azaz most hétvégén ) városunk ad otthont a Magyar Nagydíjnak, s ezúttal rendezik meg a F-4s világbajnoki futamot, az F-1000 Európa bajnoki futamot és a T-550 Európabajnokságot.