2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2012. Február 20. 07:29, hétfő | Sport

Aranyat és ezüstöt szállítottak öttusázóink

Kasza Róbert arany-, Marosi Ádám pedig ezüstérmet nyert az öttusázók budapesti fedettpályás idénynyitó versenyén.

2011. November 07. 14:45, hétfő | Sport

Női tenisz - a legjobb magyar a 64. helyen

A vasárnap befejeződött Bajnokok tornáján diadalmaskodó szerb Ana Ivanovic a 26.-ról feljött a 22. helyre a női teniszezők legfrissebb világranglistáján, melyet változatlanul a dán Caroline Wozniacki vezet.

2011. November 01. 14:45, kedd | Sport

Teljes a vízilabda Eb mezőnye

A hétvégi selejtezős visszavágók után teljessé vált a januári, hollandiai vízilabda Európa-bajnokság 12 válogatottat felvonultató férfimezőnye, melyben Magyarország helye biztosított, mert a 2010-es Eb-n negyedik lett.

2011. Október 29. 07:45, szombat | Sport

Tizenkét év után újra Lékóval

November 2. és 12. között a görögországi Porto Carrasban rendezik meg a 18. sakkcsapat Európa-bajnokságot. Tizenkét év után éltáblásként ismét Lékó Péter vezeti a magyar férficsapatot, Polgár Judit viszont hiányzik.

2011. Október 26. 07:41, szerda | Sport

Szalayék visszatérnek a Dakar-ralira

Az elegáns budai étterem előtt parkol az Opel Antara és az ugyancsak Dél-Amerikába készülő kamion, bent csinos hoszteszek hada fogadja az érkezőt.

2011. Október 24. 07:45, hétfő | Sport

Ligety verhetetlen volt

Pályafutása kilencedik Vk-sikerét aratva az amerikai Ted Ligety végzett az élen két futam alapján óriás-műlesiklásban a vasárnapi, ausztriai Világkupa-viadalon.

2011. Október 13. 14:45, csütörtök | Sport

Repült a „forró kutya”

Letartóztatták azt a nézőt, aki egy hot doggal próbálta megdobni Tiger Woodsot a kaliforniai San Martinban rendezett, 5 millió dollár összdíjazású profi golfverseny vasárnapi zárókörében.

2011. Október 03. 14:45, hétfő | Sport

Contador nekivágna, ha nem tiltják el

A 2012-es szezonban is a Tour de France lesz a főversenye a háromszoros győztes Alberto Contadornak, már csak az a kérdés, hogy a spanyol kerékpárost novemberben eltiltják-e vagy sem.

2011. Szeptember 23. 07:45, péntek | Sport

Sidi a harmadik helyet szerezte meg a döntőben

Sidi Péter a harmadik helyen végzett a légpuskások csütörtöki versenyében a sportlövő világkupa-sorozat wroclawi döntőjében.

2011. Szeptember 21. 14:45, szerda | Sport