2024. április 19, péntek - Emma

A magyarok 16 érmet szereztek a szkander-vb-n
2017. Szeptember 11. 05:00, hétfő | Sport

Tizenhat érmet, közte három aranyat nyertek a magyar versenyzők a budapesti szkander- és paraszkander-világbajnokságon.

Ismét Magyarországon rendezik meg a Gyorstávírász Világbajnokságot
2017. Szeptember 06. 18:27, szerda | Belföld

Több mint két évtized után ismét Magyarországon rendezik meg a Gyorstávírász Világbajnokságot, melynek keretében a világ legjobb távírászait látja vendégül péntektől a Magyar Rádióamatőr Szövetség (MRASZ) Esztergomban.

Több mint 900 millió forintot nyertek a vizes vb versenyszámaira fogadók
2017. Augusztus 03. 07:20, csütörtök | Belföld

Több mint 4,4 millió fogadást kötöttek a Szerencsejáték Zrt.-nél a budapesti vizes világbajnokság versenyszámaira, a helyesen tippelők összesen 920 millió forintot nyertek - írta csütörtöki számában a Magyar Idők.

Várakozáson felül teljesített a magyar póló-csapat
2017. Július 31. 14:58, hétfő | Belföld

Märcz Tamás szerint a közvélemény és a szakma szempontjából is várakozáson felül teljesített a magyar férfi vízilabda-válogatott azzal, hogy a második helyen végzett a vasárnap véget ért 17. vizes világbajnokságon.

Kilencedikek lettünk a vizes vb-n - Éremtáblázat
2017. Július 31. 07:22, hétfő | Belföld

Az amerikai csapat zárt az élen a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatán, a házigazda magyarok kilencedikek lettek 2 arany-, 5 ezüst- és 2 bronzmedállal.

A FINA elnöke szerint a magyarországi volt minden idők legjobb világbajnoksága
2017. Július 31. 07:20, hétfő | Belföld

Minden idők legjobb világbajnokságának nevezte a Budapesten és Balatonfüreden rendezett 17. vizes világbajnokságot Julio Maglione, a FINA elnöke a Papp László Budapest Sportarénában rendezett záróünnepségen.

Így áll a Magyar Nagydíj után a Forma-1 világbajnoki pontversenye
2017. Július 31. 05:00, hétfő | Sport

A vasárnapi 32. Forma-1-es Magyar Nagydíj végeredménye és a világbajnoki pontversenyek állása:

Ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott
2017. Július 30. 00:11, vasárnap | Sport

Világbajnoki ezüstérmes lett Budapesten a magyar férfi vízilabda-válogatott, miután 8-6-ra kikapott a horvátok legjobbjaitól a szombat esti döntőben.

Hosszú Katinka bronzérmes 200 méter pillangón
2017. Július 27. 19:44, csütörtök | Sport

Hosszú Katinka bronzérmet nyert 200 méter pillangón csütörtökön a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

A Vizes vb éremtáblázata 47 szám után
2017. Július 27. 07:28, csütörtök | Sport

A szerdai versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal, ezüsttel és bronzzal a hollandokkal holtversenyben a tizedik helyen állnak.

A Vizes vb éremtáblázata 42 szám után
2017. Július 26. 07:27, szerda | Belföld

A keddi versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal és bronzzal a 11. helyen állnak.

Oroszverés után elődöntős a férfi vízilabda-válogatott a vb-n
2017. Július 26. 07:21, szerda | Sport

Bejutott az elődöntőbe a magyar férfi vízilabda-válogatott a hazai rendezésű vizes világbajnokságon, miután a keddi negyeddöntőben 14-5-re legyőzte az orosz csapatot a Margitszigeten.