Harmadik éles bevetés, második kategória győzelem Diósgyőrben
2024. Május 31. 12:11, péntek |

Beszélgetés a nem kicsit boldog Görög Péter pilótával a verseny után.

Intenzív munkával kezdődött a felkészülés
2024. Május 30. 12:33, csütörtök |

Intenzív edzésekkel kezdte a felkészülést a magyar labdarúgó-válogatott a németországi Európa-bajnokságra - erről számolt be többek között Lang Ádám és Nagy Zsolt a Telkiben rendezett csütörtöki sajtótájékoztatón.

Szegeden védte meg bajnoki címét a Veszprém
2024. Május 30. 06:00, csütörtök |

A Telekom Veszprém megvédte címét a férfi kézilabda NB I-ben, mivel 34-30-ra nyert a Szeged otthonában szerdán, a döntő második mérkőzésén.

Hosszú Katinka 200 vegyesen három másodpercre van az olimpiai szinttől
2024. Május 28. 07:50, kedd |

Hosszú Katinka hétfőn 200 méter vegyesen versenyzett a londoni nemzetközi úszóversenyen, de a háromszoros olimpiai bajnok ezen a távon is messze van a párizsi olimpiai szinttől.

Egygólos ajkai sikerével kilenc év után feljutott az ETO Győr
2024. Május 27. 06:00, hétfő |

Az ETO FC Győr 1-0-ra legyőzte a vendéglátó és a mérkőzést emberhátrányban befejező Ajkát a labdarúgó NB II 34., utolsó fordulójának vasárnapi játéknapján, ezzel feljutott az élvonalba.

Monacói Nagydíj - Leclerc az első hazai győztes Monte-Carlóban

A hazai közönség előtt szereplő Charles Leclerc, a Ferrari versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Monacói Nagydíjat, így a sportág történetének első hercegségbeli győztese lett Monte-Carlóban.

Ez igazi rally lesz!
2024. Május 25. 19:54, szombat |

Idén 2024-ben a Diósgyőr ralin P14-es kategóriában állsz rajthoz Velezdi Eszter navigátoroddal.

Egy dobogós Diósgyőr ralis eredménynek örülnénk!
2024. Május 25. 19:51, szombat |

Beszélgetés Kronome Ákos autóversenyzővel, nagy megmérettetés előtt.

Férfi kézilabda NB I - Előnyben a címvédő Veszprém a döntőben
2024. Május 25. 08:12, szombat |

A címvédő Veszprém házigazdaként 35-28-ra legyőzte a Szegedet a férfi kézilabda NB I döntőjének első, péntek esti mérkőzésén.

Versenyzői rutinja a Top15-be repítette Gender Tamás Juniort!
2024. Május 24. 23:28, péntek |

Gender Tamás Junior a WSK - Open Series International Circuit La Conca - OKJ kategóriában 2024.05.07-11. között versenyzett.

Dobogós helyekkel zárta a Pünkösdi Rallycross Fesztivált a Korda Racing
2024. Május 24. 08:59, péntek |

Négy hét után szállt újra versenybe a Korda Racing csapata a Magyar Rallycross Bajnokságban. A nemzeti mezőny Húsvét után újra a RabócsiRingen mérhette össze erejét.