2024. május 6, hétfő - Ivett

Meccs-jegy
2016. Április 06. 08:38, szerda | Helyi

Meccs-jegy

A Dunaújvárosi Kézilabda Akadémia vezetősége ​az alábbi információt közli a DKKA-Randers EHF Kupa mérkőzésre ( 2016.04.10. 16:00) kapható jegyekkel kapcsolatban.

A védekezés döntött
2016. Január 25. 00:43, hétfő | Helyi

Gyenge első félidő után, feljavuló védekezésnek köszönhetően győzte le együttesünk 28-24-re a jól felkészített debreceni alakulatot.

Államtitkári vizit az akadémián
2015. Október 22. 00:15, csütörtök | Helyi

Dr. Szabó Tünde sportért felelős államtitkár szerda délben rövid, szakmai látogatásra érkezett Dunaújvárosba.

Kupagyőztesek a lányok
2015. Augusztus 16. 16:13, vasárnap | Helyi sport

Csapatunk hódította a IV. Kohász-Hummel Kupát, miután a ma délutáni döntőben 28-27-re legyőzte a Vác együttesét. A torna harmadik helyét a Fehérvár KC szerezte meg, méghozzá a Zvezda Zvenigorod 33-30-as legyőzésével.

Vereség, amely felért egy győzelemmel
2015. Február 22. 23:30, vasárnap | Helyi sport

28-22-re kikapott ugyan, de vastaps kísérte együttesünket a Győr elleni mérkőzés után. Bő háromnegyed óráig ikszre álltunk a címvédővel, nagyot küzdöttünk, de a hajrát a vendégek bírták jobban.

Búcsú a kupától- képekkel
2015. Február 15. 07:15, vasárnap | Helyi

Kettős vereséggel búcsúzott az EHF Kupától csapatunk, mely hazai pályán sem tudta legyőzni a Rosztov Don gárdáját.

Kiizzadtuk a győzelmet!
2015. Január 12. 08:46, hétfő | Helyi sport

Nem játszott jól, de végül 25-21-es sikert aratott a Mosonmagyaróvár elleni találkozón női kézilbda együttesünk a hétvégén a Dunaújvárosi Sportcsarnokban .

A Győr ellen nem sikerült
2014. November 13. 23:04, csütörtök | Helyi

Tisztességgel küzdött, de vereséget szenvedett a bajnoki címvédő Győr otthonában együttesünk. A vége 27-19 a házigazda zöld-fehéreknek, csapatunk most már minden idegszálával a hétvégi nemzetközi kupameccsre készülhet.

A  Dunaújvárosi Városi Sportiskola lány kézilabdás növendékei, a Kohász Akadémia égisze alatt folytathatják munkájukat
2014. Május 22. 20:25, csütörtök | Helyi

A Dunaújvárosi Városi Sportiskola lány kézilabdás növendékei, a Kohász Akadémia égisze alatt folytathatják munkájukat

A Kohász Akadémia stábja szülői értekezletet tartott május 20.-án a Campus éteremben.