2024. április 27, szombat - Zita

2012. Augusztus 09. 01:26, csütörtök | Helyi sport

Nika, egy kicsit máaképp

Galanisz Nikandrosz jégkorongozó, csatár, aki villámgyors korcsolyázásával, jó passzaival, kitűnő cseleivel és nem utolsó sorban góljaival az őrületbe kergeti ellenfeleit. Vajon a jégen kívüli Nikát is ismerik?

2012. Február 21. 02:16, kedd | Helyi sport

Jégkorong-diadal

Taktikus, okos játékkal, valamint Peterdi mesterhármasával a MOL Liga döntőjének negyedik mérkőzését is megnyerte a Dab.Docler jégkorong csapata, így a gárda történelmében először hódította el a közös magyar-román bajnokság első

2012. Február 03. 07:03, péntek | Helyi sport

MOL Liga - Döntőben az Acélbikák!

Kínkeserves meccsen ugyan, de Brassóban is 5-4 arányban tudott győzni a Dab.Docler hokicsapata a MOL Liga elődöntőjének harmadik játéknapján, így a dunaújvárosiak három győzelemmel kerültek a sorozat döntőjébe.

2011. Október 23. 23:29, vasárnap | Helyi sport

ACÉLBIKÁK győzelmével ért véget a Kupa

Fölényes, ötgólos győzelmet aratott a házigazda Dab.Docler jégkorongcsapata vasárnap a belga White Caps Turnhout együttese felett a Kontinentális Kupa dunaújvárosi második fordulós tornáján és ezzel csoportelsőként bejutott a legjobb a

2011. Október 01. 22:53, szombat | Helyi sport

Jégkorong, Nationalliga: nyertek az Acélbikák

A DAB-Docler nyert az EHC Lustenau ellen az osztrák Nationalliga szombati játéknapján.

2011. Szeptember 12. 07:25, hétfő | Helyi sport

Az Acélbikálk menetelnek

Az első harmadban még akadozott a gépezet, ám a folytatásban már a játék minden elemében jobbak voltunk a vendég Steaua csapatánál, így teljesen megérdemelt, 6-1-es sikerrel folytattuk a MOL Liga küzdelemsorozatát. Dab.Docler – Steaua R

2011. Szeptember 01. 22:23, csütörtök | Helyi sport