2024. május 17, péntek - Paszkál

Tanulságos hétvége az utánpótlás mögött
2014. Január 14. 12:20, kedd | Sport

A mögöttünk álló hétvégén utánpótlás tornát rendezett Egyesületünk a Fabó Éva Sportuszodában. A DFVE Leány és fiú csapatai mellett a Zenta Leány és fiú együttesei mérték össze erejüket. Poszkoli Ritával, a leány csapat edzőj

Gurisatti Gréta is nagyon elszánt
2014. Január 14. 12:15, kedd | Sport

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület keretéből hárman is meghívót kaptak Merész András szövetségi kapitánytól a görögök elleni, január 21-én rendezendő Világliga csoportmeccsre.

Megvan a keret a görög meccsre
2014. Január 13. 12:05, hétfő | Helyi

Merész András, a magyar női válogatott szövetségi kapitánya a napokban kihirdette a január 21-ei, athéni Világliga csoportmeccsre utazó keretet. A cél egyértelműen a görögök megverése, más nem is lehet az olaszok elleni vereség után.

A DFVE utánpótlás legjobbjai
2013. December 18. 17:30, szerda | Helyi sport

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesülete karácsonyi évzárót tartott az utánpótlás csapatoknak, melynek keretein belül jutalmazta a 2013-as év legjobbjait.

Vizilabda jelenleg
2013. December 05. 18:50, csütörtök | Sport

A 2013/2014-es vízilabda bajnokságok eddigi eredményei és jövőbeli programjai.

Hétvégi vízilabda sikerek
2013. November 25. 09:51, hétfő | Helyi sport

A DFVE Szentes és Vecsés ellen játszott a hétvégén.

Ki a legnépszerűbb sportoló?
2013. November 23. 13:12, szombat | Helyi sport

Idén 56. alkalommal kerül sor a Sportcsillagok Gálaestjére, melyen az sportújságírók szavazatai alapján az év legjobb sportolóit díjazzák.

Dunaújváros nyerte a női Magyar Kupát
2013. November 17. 17:28, vasárnap | Helyi sport

A női Theodora Magyar Kupa elődöntőn a dunaújvárosiak nyertek fordulatos, gólokban gazdag mérkőzésen a tavalyi döntős Szentes ellen, így jutott tovább a DFVE a vasárnapi fináléba, ahonnan győztesként távozott.

Győzelem nélkül ért véget a hétvége
2013. November 11. 17:57, hétfő | Sport

A DFVE csapatok ezen a hétvégén Újpesttel, Egerrel és Kecskeméttel mérkőztek.

Egy góllal nyert az Eger
2013. November 08. 17:43, péntek | Helyi

A bajnoki címvédő és kupagyőztes Eger ellen ugrott vízbe a DFVE női vízilabda csapata szerdán.

Hétvégi vízilabda hírek
2013. November 04. 16:37, hétfő | Helyi sport

Változó sikerrel szálltak vízbe a vízilabdázó kisebb és nagyobb lányaink.

Vízilabda hírek
2013. Október 26. 00:00, szombat | Helyi sport

A DFVE csapatai változó eredménnyel zártak. Novemberben is folytatódnak a bajnokságok