2015. Május 20. 11:28, szerda | Sport

Kiss Pál Tamás Škodája új futóművet kapott, a pilóta ismét nyerni szeretne.

Spitzmüller: Pontok kellenek!
2015. Május 15. 19:04, péntek | Sport

A 2015-ös versenyszezon első murvás versenye, az ISEUM Rallye következik a hétvégén az ORB mezőnye számára, ahol természetesen a Spitzmüller Csaba - Bazsó Attila kettős is rajthoz áll.

Kovács Sanyi: Minden percét élveztem a versenyeknek
2015. Május 14. 13:00, csütörtök | Sport

Zsúfolt volt a május kilencedikéd. Kezdtél egy amatőr autóversenyen és folytattad egy gokart versennyel a napodat.

Hombres Racing a Filmes Futamon!
2015. Május 13. 13:22, szerda | Sport

Interjú Szilágyi Leventével a Hombres Racing egyik tagjával. Kalandokban bővelkedő GPS pontkereső autóverseny lesz, Budapesttől, Kiskőrösig 2015.05.16-17-én Kiskunság központtal.

Újabb elképesztő Magyar Nagydíj - Ricciardo győzött a Hungaroringen
2014. Július 27. 16:02, vasárnap | Sport

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a vasárnap rendezett 29. Forma-1-es Magyar Nagydíjat a mogyoródi Hungaroringen.

Magyar Nagydíj: zápor, zivatar is lehet a futam idején
2014. Július 25. 12:00, péntek | Sport

Kezdetben sok napsütés és 30 Celsius-fok körüli meleg várható a hétvégén a mogyoródi Hungaroringen a 29. Forma-1-es Magyar Nagydíjon. A vasárnapi futam idején viszont zápor, akár zivatar is lehet.

Tábori Áron lett a letteknél az F-4S motorcsónak-világbajnok
2013. Július 17. 21:14, szerda | Helyi

A lettországi Alüksnében rendezték meg a július 13-14-i hétvégén az F-4S kategóriájú motorcsónak-világbajnokság idei harmadik futamát. A versenyt Tábori Áron, a Dunaújvárosi Vízi Sport Club versenyzője nyerte meg.

2012. Május 29. 14:19, kedd | Sport

Kovács Nikolett dobogóra állhatott Katarban

Kovács Nikolett egy-egy harmadik és negyedik hellyel zárta a QMMF katari nemzetközi gyorsasági motoros bajnokság hétvégi, utolsó fordulóját.

2012. Május 28. 14:09, hétfő | Sport

Kobajasi repült, Webber diadalmaskodott

Mark Webber nyerte vasárnap a Forma–1-es Monacói Nagydíjat, az ausztrál autóversenyző rajt-cél győzelmet aratott.

2012. Május 21. 14:21, hétfő | Sport

Michelisz a 9. és az 5. helyen végzett Ausztriában

Mindkét versenyen pontot szerzett Michelisz Norbert a túraautó-világbajnokság ausztriai állomásán, előbb a 9., majd az 5. helyen végzett.

2012. Május 21. 07:19, hétfő | Sport

Lorenzo lett a befutó Le Mans-ban

Pályafutása negyvenedik világbajnoki futamgyőzelmét aratta Jorge Lorenzo a gyorsaságimotoros vb-sorozat vasárnapi versenyén, Le Mans-ban.

2012. Május 21. 07:17, hétfő | Sport

Közel négyezren vettek részt a női futógálán

Öt különböző távon állhattak rajthoz a résztvevők a vasárnapi, margitszigeti, 17. Coca-Cola testébresztő női futógálán. A csak nőknek kiírt eseményre 3950-en neveztek.