2012. Április 07. 07:09, szombat | Sport

Száguldás – kicsiben

Szabó Krisztiánnak hiányzik a versenyzés, hiányzik az adrenalin.

2012. Április 04. 14:23, szerda | Sport

Csalással szerzett jogosítványt a spanyol világbajnok

Őrizetbe vették, majd szabadlábra helyezték Dani Pedrosát, a gyorsaságimotoros-világbajnokság egyik spanyol sztárját, aki csalással szerzett jachtvezetésre érvényes jogosítványt.

2012. Április 04. 07:19, szerda | Sport

Räikkönen: Egy kis szerencsével az élen leszünk

Kimi Räikkönen úgy érzi, hogy ő cseppet sem változott az elmúlt két évben, azt viszont elismerte, hogy a Lotusnál uralkodó körülményeknek köszönhetően nyugodtabbnak és kiegyensúlyozottabbnak tűnhet.

2012. Április 02. 07:17, hétfő | Sport

Michelisz egy 4. és egy 7. hellyel zárt Valenciában

Michelisz Norbert a 7. helyen végzett a túraautó-világbajnokság valenciai állomásának első futamán. Csapattársa, Wéber Gábor a 17. lett.

2012. Március 30. 14:19, péntek | Sport

Michelisz visszatér a valenciai dráma helyszínére

A hét végén a spanyolországi Valenciában folytatódik a túraautó-világbajnokság 2012-es idénye.

2012. Március 30. 07:19, péntek | Sport

Bernie Ecclestone nem aggódik

Bernie Ecclestone, a Formula–1 első számú irányítója szerint biztosan megrendezik az idei autós gyorsasági-világbajnokság negyedik futamát, a Bahreini Nagydíjat.

2012. Március 28. 07:21, szerda | Sport

Egy-két futamot tervez csak az idén a hétszeres ralibajnok ifj. Tóth

A hétszeres abszolút ralibajnok ifj. Tóth János csak egy, esetleg két ob-futamot tervez az idén.

2012. Március 26. 07:17, hétfő | Sport

Alonso nyert a malajziai esőben, Pérez a verseny hőse

Az idény előtt lesajnált Ferrarival versenyző Fernando Alonso nyerte meg a 2012-es Formula–1-es szezon második futamát Malajziában.

2012. Március 24. 14:11, szombat | Sport

Rosberg volt a legjobb

Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája volt a leggyorsabb a Forma–1-es Malajziai Nagydíj szombati, harmadik szabadedzésén.

2012. Március 23. 14:21, péntek | Sport

Veszélyben az idei Mecsek IRC Rallye?

Egy keddi villáminterjúban Gyulai Zsolt, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ) elnöke azt nyilatkozta, hogy kétséges az idei Mecsek IRC-futam megrendezése...

2012. Március 22. 07:21, csütörtök | Sport

Limából indul a Dakar

Január 5-én Limából, Peru fővárosából rajtol a Dakar-rali, a cél pedig 20-án Santiago de Chilében lesz – ezt a világ legnagyobb és legnehezebb terepversenyének rendezői jelentették be szerdán Párizsban.

2012. Március 21. 07:17, szerda | Sport

Farkas Norbert óriási aranya

Farkas Norbert nyerte meg a 2012-es magyar bajnoki címet óriás-műlesiklásban, miután az innerkremsi versenyen hét tizeddel utasította maga mögé a mezőnyt.