2015. Február 22. 09:05, vasárnap | Helyi sport

Futsalban is lezárult az alapszakasz, a vezetőség értékelte az eredményeket.

2015. Február 17. 20:33, kedd | Helyi

Történelmet írtunk....- így kezdődik a futsal csapatunk köszöntője, amelyet szurkolóiknak, illetve az egész városnak írtak,

Ingatag remények
2015. Február 04. 21:06, szerda | Helyi

Bár bravúrosan pontot szerzett városunk futsal csapata a Rába ETO ellen, továbbra sem biztos a felsőházi rájátszásban az a hatodik hely!

Futsal bravúr
2015. Február 03. 07:24, kedd | Helyi

Hatalmas csatát vívott tegnap este a Rába ETO-t a Dunaferr DF Renalpin FC futsal csapata. Együttesünk 0-3-ról egalizált, újra hátrányba került, de ekkor sem adta fel, s végül 4-4-re végzett a favorit ellenében.

Futsal: Jön a bajnokesélyes Győr ETO
2015. Február 01. 23:08, vasárnap | Helyi sport

Utolsó hazai mérkőzésére készül a dunaújvárosi Futsal klub az alapszakaszban, melyet hétfőn 18.00 órakor rendeznek meg a Dunaújváros Sportcsarnokban.

Kis pálya - nagy lehetőség!
2015. Január 14. 23:56, szerda | Helyi

II. Középiskolás Futsal Kupát és a Rendvédelmi Szervek Kupáját rendezik meg január 17. szombat, reggel 8-tól estig a Dunaújvárosi Főiskola tornatermében.

A bajnokság a futsalban is folytatódik
2015. Január 06. 23:18, kedd | Helyi

Január 19-én ismét pályára lép futsal csapatunk.

Futsalban kikaptunk az Aramistól
2014. December 10. 00:06, szerda | Helyi

5-0-ra kikapott a dunaújvárosi futsal csapat, az NBI-es bajnokság 13. fordulójában. Baranyai Pál együttese a 7. a bajnoki táblázaton.

Terem-labdarúgók bajnoksága
2014. November 17. 10:39, hétfő | Helyi sport

Ma rajtol Dunaújvárosban először a Futsal Bajnokság, melyet a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség írt ki a helyi amatőr csapatok számára.

Futsal: hétfőn érkezik a Csömör
2014. November 09. 19:04, vasárnap | Helyi

NB I-es bajnoki rangadó a Sportcsarnokban.

Kimaradtak a lehetőségeink Fehéroroszország ellen
2014. Október 29. 21:34, szerda | Helyi

Dunaújvárosban lépett pályára a magyar futsalválogatott Fehéroroszország ellen, amelyen 3-1-es vereséget szenvedett.