2024. április 24, szerda - György

VI. Amatőr Futsal Bajnokság döntője
2020. Március 04. 22:49, szerda | Helyi

A döntő mérkőzést a bajnokság első két helyezett csapatával. A VI. Amatőr Futsal Bajnoskág döntőjének helyszíne és időpontja: 2020. március 5. csütörtök 19:00 óra - Dunaújváros Egyetem Sportcsarnok

Futsal rájátszás
2018. Február 03. 13:38, szombat | Helyi sport

Hétfőn kezdődik az Amatőr Futsal Bajnokság rájátszása, melyet a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség szervez az amatőr sportolóknak.

Dunaferresek ingyen drukkolhatnak
2017. December 05. 23:16, kedd | Helyi

A férfi futsal NB I. 11. fordulójában újra hazai mérkőzésen szurkolhatunk a csapatunknak.

Hétfőn rajtol a magyar Futsal bajnokság
2016. Szeptember 18. 11:04, vasárnap | Helyi sport

Véget ért a nyári felkészülési időszak, hétfőn Veszprémben kezdi meg az idei szezon küzdelmeit a Dunaferr DUE Renalpin Futsal Club.

Döntetlen a veszprémi nyitányon
2016. Szeptember 13. 07:58, kedd | Helyi sport

Hétfőn este fél héttől játszotta a 2016/2017-es évad első mérkőzését a Dunaferr DF Renalpin FC futsal csapata a rivális Veszprém otthonában.

Ezüstérmes lett a futsal-csapatunk
2016. Június 07. 08:31, kedd | Helyi

A Haladás elleni 5-1-es győzelemmel szerezte meg a bajnokság ezüstérmét a Dunaferr DF Renalpin FC futsal csapata a sportcsarnokban hétfőn este.

Futsal: Győzelem Göcsej ellen
2016. Április 05. 00:59, kedd | Helyi sport

Mindkét félidőt egyaránt 4-1-re megnyerve aratott nagyon sima, 8-2-es győzelmet a Göcsej SK vendégeként a Dunaferr DF Renalpin FC futsal csapata az alapszakasz utolsó fordulójában.

Tíz nullra nyert a futsalcsapat
2016. Március 18. 08:10, péntek | Helyi sport

A becsvágytól is fűtött. de tartalékosan felálló Dunaferr DF RENALPIN FC ismét a megkedvelt arcát mutatta, amikor ennyivel győzte le hazai pályán a Déli Futsal csapatát a Dunaújváros Sportcsarnokban csütörtök este!

Fölényes győzelem
2015. November 17. 02:11, kedd | Helyi sport

Remek első félidei játékának köszönhetően biztos, 6-2-es győzelmet aratott a Göcsej SK elleni bajnokin ma a Dunaferr DF Renalpin FC futsal csapata.

Vereség haza pályán
2015. November 02. 21:46, hétfő | Helyi sport

A Dunaújvárosi Sportcsarnokban szenvedett 4-3-as vereséget a Nyírgyulaj együttesétől a Dunaferr DF Renalpin FC futsal csapata

Kis ünneplés két meccs között
2015. Szeptember 27. 23:14, vasárnap | Helyi sport

A DUNAFERR DF RENALPIN FC NB I-es csapatának e heti hőseit Budavári Árpád stratégiai vezető és Zemankó Zoltán operatív vezető egy derűs és bensőséges ünnepségen fogadta szeptember 24-én csütörtökön az esti órákban .

Futsal győzelem Budaőrsön
2015. Május 04. 23:28, hétfő | Helyi

Idegenben az Aramis otthonában sikerült csapatunknak megszerezni első győzelmét a bajnoki rájátszásban.