2024. május 1, szerda - Fülöp

2012. Február 21. 14:13, kedd | Sport

4-0: ennél jobban nem nyerhették volna meg a bajnokságot

A Dab.Docler nyerte a magyar-román jégkorongbajnokságot, a MOL Ligát, miután a döntő negyedik, hétfői mérkőzésén is legyőzte a Miskolci Jegesmedvék csapatát, így 4-0-ra diadalmaskodott a párharcban.

2012. Február 19. 22:37, vasárnap | Helyi sport

Egy győzelemre a DAB az aranytól

Kétszer szerzett vezetést a Miskolc, de a Dab.Docler kétszer is egalizált, majd Peterdi góljával a győzelmet is kiharcolta a MOL Liga fináléjának harmadik, miskolci összecsapásán.

2012. Február 16. 07:22, csütörtök | Helyi sport

Verejtékes győzelem

Nehezen, de megszerezte a négy győztes mérkőzésig tartó döntő első sikerét a Dab.Docler jégkorong csapata a MOL Liga fináléjában. A vendég miskolciak sokáig állták a sarat, de a hajrában már nem volt ellenszerük az Acélbikákkal szem

2012. Február 04. 07:56, szombat | Sport

Hullámvölgyben az AV19, nyertek a Jegesmedvék

A Sapa Fehérvár AV19 csapata egygólos vereséget szenvedett Klagenfurtban pénteken az osztrák jégkorongliga (EBEL) középszakaszában.

2012. Február 03. 07:03, péntek | Helyi sport

MOL Liga - Döntőben az Acélbikák!

Kínkeserves meccsen ugyan, de Brassóban is 5-4 arányban tudott győzni a Dab.Docler hokicsapata a MOL Liga elődöntőjének harmadik játéknapján, így a dunaújvárosiak három győzelemmel kerültek a sorozat döntőjébe.

2012. Január 31. 08:01, kedd | Helyi sport

Keserves, küzdelmes, de siker

Megszenvedett a tegnapi kiütés után a Brassó gárdájával a Dab.Docler együttese a MOL Liga elődöntőjének második napján Dunaújvárosban. Az Acélbikák kétgólos hátrányból is fordítottak, végül 5-4 arányú győzelmet arattak, s 2-0-

2012. Január 30. 00:22, hétfő | Helyi sport

Hazai kiütés az elődöntő nyitányán

A jégkorong MOL Liga elődöntőjének első játéknapján két harmadon keresztül szoros meccset játszott, a végén azonban széttépte a Brassó gárdáját a Dab.Docler együttese

2012. Január 29. 19:59, vasárnap | Helyi sport

Mol-ligát kezd a Dab. Docler

A Dab.Docler jégkorong csapata holnap megkezdi a küzdelmeket a MOL-liga elődöntőben. A várakozásokról Szilassy Zoltán edző nyilatkozott:

2012. Január 20. 09:20, péntek | Helyi sport

Acélbikák nyílt napja

Nyílt napra invitálják a Dab.Docler utánpótlás csapatai és vezetői az érdeklődőket és a sajtó képviselőit január 22-én, vasárnap. Izgalmas programok, bemutatók várják a kilátogató kicsiket és nagyokat a dunaújvárosi jégcsarnokba

2012. Január 14. 14:40, szombat | Sport

Szuper Levente Kazahsztánba igazolt

Szuper Levente, a magyar jégkorong-válogatott kapusa a kazah Arisztan Temirtau csapatához szerződött.

2012. Január 11. 16:15, szerda | Helyi sport

5 nap, 5 meccs a Bikáknak

Péntektől szerdáig ötször lép jégre városunk jégkorong csapata.

2012. Január 04. 08:30, szerda | Sport

A világ élvonalába kerültek a magyar lányok

A világ legjobb nyolc csapata közé jutott a magyar női U18-as jégkorong-válogatott, miután az utolsó forduló eredményeitől függetlenül megnyerte a tromsöi divízió I-es világbajnokságot.