2024. május 1, szerda - Fülöp

Magyar Kupa - Győzelem és továbbjutás
2017. Január 12. 07:46, csütörtök | Helyi

Remek játékkal, tartalékos felállásban is 5-2-es sikert aratott az UTE ellen a DAB, mely bejutott a Magyar Kupa legjobb négy csapata közé.

Győzelemmel mutatkozott be a finn mester
2017. Január 02. 22:42, hétfő | Helyi

Harcos, aktív, érzelemgazdag, izgalmas mérkőzésen idegenbeli győzelemmel mutatkozott be a DAB új finn vezetőedzője. Fehérvári Titánok–DAB 2-3

Gólzáporos győzelem
2016. December 29. 14:24, csütörtök | Helyi

Hiába vezettek két góllal a rendes játékidő vége előtt három perccel, csak egy pontot tudtak szerezni a Galac együttesétől az Acélbikák.

Jótékony győzelem a Titánok ellen
2016. December 10. 12:22, szombat | Helyi

Nagy csatában aratott 2-1-es győzelmet a Fehérvári Titánok elleni megyei rangadón a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Dobjunk egy macit a beteg gyerekeknek!
2016. December 06. 00:46, kedd | Helyi

Idén is a Szent Pantaleon Kórház és Rendelőintézet Gyermekosztályának javára ajánlja fel jégkorong együttesünk a “Dob egy macit” elnevezésű jótékonysági akción összegyűjtött plüssállatokat.

Pazar siker a MAC ellen
2016. November 28. 10:28, hétfő | Helyi sport

Remek kezdésének, majd taktikus játékának köszönhetően sima, 6-3-as győzelmet aratott az Acélbikák csapat a MAC Budapest ellen.

Bikák legyőzték a titánokat
2016. Október 20. 02:00, csütörtök | Helyi

Döntetlennel zárult első harmad után az utolsó húsz percben döntötte el a a Dunaújvárosi Acélbikák csapata a Fehérvári Titánok elleni Magyar Kupa selejtezőt.

Kiütéses győzelem a Fradi ellen
2016. Október 18. 08:09, kedd | Helyi sport

Remek helyzetkihasználással aratott kiütéses, 8-1-es győzelmet a Fradi elleni mérkőzésen az Acélbikák csapata.

Ma este a cél csak a győzelem lehet
2016. Október 17. 11:13, hétfő | Helyi sport

Hazai környezetben csak a győzelem lehet a célja az Acélbikáknak a fővárosi zöld-fehérek ellen.

Gólzáporos győzelem a Csíkszereda ellen
2016. Október 13. 10:18, csütörtök | Helyi

Riasztó kezdés után, első sorának remeklésével ütötte ki 10-4-re a Csíkszeredát a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Vereség a MAC ellen
2016. Október 03. 21:31, hétfő | Helyi sport

Hiába álltunk az utolsó harmad előtt még egálra a MAC otthonában, Terbócs két góljára nem volt válaszunk, így a fővárosiak örülhettek a 2-0-s sikernek.