A Magyar Kézilabda Szövetségben kisorsolták a női NB I 2016-17. évi programját. A Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata az évben először az MTK Budapest csapatával csap össze.

2016. Július 14. 20:30, csütörtök | Sport

A Magyar Kézilabda Szövetségben kisorsolták a férfi NB I 2016-17. évi programját.

2016. Május 12. 07:47, csütörtök | Sport

Tizenhat klub kapott az NB I-es induláshoz szükséges licencet a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elsőfokú licencadó bizottságának szerdai döntése értelmében.

Labdarúgó NB I - Öten nem kaptak licencet, 12 csapatos lesz a bajnokság
2015. Május 27. 07:20, szerda | Sport

A Győri ETO FC, a Kecskeméti TE, a Nyíregyháza Spartacus, a PMFC-Matias és az amúgy is kiesett Lombard Pápa Termál FC sem kapta meg az élvonalbeli induláshoz szükséges licencet…

Elszálló remények...
2015. Május 17. 19:20, vasárnap | Helyi

Vereséget szenvedett a DPASE focicsapata Pécsett. Ezzel a csodahatárra esett vissza csapatunk NBI-ben maradási esélye.

DPASE - Puskás Akadémia (3:2)
2015. Április 18. 21:08, szombat | Helyi sport

Az utolsó 5 percig győzelemre állt a DPASE a Puskás Akadémiával szemben. Aztán... A 85. percben jött Lencse László, aki egyenlített, majd a 90. percben szerzett még egy gólt, ezzel eldöntötte a három pont sorsát.

Döntetlen az MTK ellen
2015. Április 12. 23:41, vasárnap | Helyi sport

Nem sokan fogadtak volna arra, hogy döntetlennel távozik tőlünk a tabella éllovasa, az MTK .Dunaújváros PASE –MTK Budapest 0–0 (0–0)

2015. Március 25. 06:49, szerda | Helyi

Artner Tamás, a csodatévő

Sajtótájékoztatóján jelentette be Dobos Barna klubigazgató, hogy új vezetőedzőt keres. Természetesen többen tudni vélték, hogy már korábban,a bukáshullám elején kerestek valakit, aki elvállalja a "csodatévő" szerepét.

Szegény DPASE és szegények a szurkolói
2015. Március 15. 20:09, vasárnap | Helyi

Most is kikapott hazai pályán a DPASE, ezúttal a Kecskemét tért haza tőlünk győzelemmel.

Sajnos bejött a papírforma
2015. Március 01. 20:46, vasárnap | Helyi

Folytatódott a Ferencváros jó idei sorozata: a zöld-fehérek Roland Lamah találatával elhozták a három pontot városunkból, a DPASE vereséggel kezdte a szezont.