2024. május 1, szerda - Fülöp

Kanadai játékossal erősít a DAB
2015. Február 01. 17:58, vasárnap | Helyi

Akár már vasárnap is pályára léphet a frissen a Mulhouseből igazolt kanadai csatár.

Másfél perc alatt vesztettük el a meccset
2015. Január 25. 01:08, vasárnap | Helyi sport

Az utolsó másfél percben három gólt kapva kétgólos előnyről bukott a Dab.Docler csapata a HSC Csíkszereda ellen.

Vesztésből fordított a DAB
2015. Január 17. 18:20, szombat | Helyi sport

Háromgólos hátrányból fordított és győzött végül 5-4-re a Dab.Docler a Ferencváros ellen.

Dab győzött Debrecen ellen
2015. Január 06. 22:56, kedd | Helyi

Harmadszor is legyőzte itthon a Debrecen csapatát a Dab.Docler - ezúttal egy nagyon szoros mérkőzésen, 2-1 arányban tudtak diadalmaskodni az Acélbikák!

Acélbikák játékkal ünnepelnek
2014. December 23. 00:39, kedd | Helyi

A Dab.Docler csapata december 23-án az Érsekújvár csapatát fogadja, 26-án pedig a Miskolc alakulatánál vendégeskedik majd! A két legoffenzívabb gárda ellen kell tehát bizonyítania Gröschl Tamáséknak!

A Fradi is meghajolt
2014. November 15. 08:56, szombat | Helyi sport

A mérkőzés első és utolsó gólját a Ferencváros szerezte, de közben négyet vágott ellenfelének csapatunk, mely a fővárosban aratott magabiztos győzelmével erősítette meg első helyét a MOL Liga tabelláján.

Tartalékosan is győztek a Bikák
2014. November 03. 08:29, hétfő | Helyi

A végén két sorral játszva, sok hiányzóval verte meg a Dab.Docler a Ferencváros gárdáját a MOL Liga vasárnapi mérkőzésén.

Szoros meccsen, de vertük a borsodiakat
2014. November 01. 08:35, szombat | Helyi

Elsősorban remek emberhátrányos védekezésének köszönhetően ismét legyőzte a miskolciakat együttesünk a két gárda péntek esti, dunaújvárosi összecsapásán.

Távozott a két légiós
2014. Október 31. 13:03, péntek | Helyi

A klub vezetése és a két légiós közös megegyezéssel döntött úgy, hogy külön utakon folytatják a jövőben - emellett Hardi Richárddal sem hosszabbított szerződést a Dab.Docler csapata.

Lengyel siker a Kontinentális Kupán
2014. Október 18. 09:26, szombat | Helyi

Az első harmadban még vezetett, de a második és harmadik felvonásban is három-három gólt kapott együttesünk a Sanok elleni mérkőzésen, így a lengyel bajnok örülhetett 6-2-es sikernek.

A főpróbán remekeltek a fiúk
2014. Október 15. 07:43, szerda | Helyi sport

A MOL- liga legjobbjai a DAB acélbikái a Miskolc jegesmedvéi mérkőztek meg nálunk tegnap este.

Nincs lehetőség hibákra
2014. Október 14. 07:31, kedd | Helyi

A MOL Liga első helyezettje, a Dab.Docler fogadja otthonában a másodikat, a Miskolci Jegesmedvék alakulatát.