2024. április 29, hétfő - Péter

DPASE - Puskás Akadémia (3:2)
2015. Április 18. 21:08, szombat | Helyi sport

Az utolsó 5 percig győzelemre állt a DPASE a Puskás Akadémiával szemben. Aztán... A 85. percben jött Lencse László, aki egyenlített, majd a 90. percben szerzett még egy gólt, ezzel eldöntötte a három pont sorsát.

Döntetlen az MTK ellen
2015. Április 12. 23:41, vasárnap | Helyi sport

Nem sokan fogadtak volna arra, hogy döntetlennel távozik tőlünk a tabella éllovasa, az MTK .Dunaújváros PASE –MTK Budapest 0–0 (0–0)

Vasvárisok versenyeken
2015. Február 20. 07:48, péntek | Helyi

Februárnak lassan vége, de a Vasvári iskola tanulói előtt még komoly megmérettetések állnak.

Gyirmót az NBII-ből megvert bennünket
2015. Február 11. 23:33, szerda | Helyi

Labdarúgó csapatunk az NBII egyik éllovasát, az első helytől mindössze egy ponttal lemaradó Gyirmótot fogadta felkészülési mérkőzésen. A találkozó érdekessége volt, hogy a csapatok kétszer hatvan percet játszottak.

Ismét megrendezésre kerül a Merényi kupa!
2015. Február 05. 11:34, csütörtök | Helyi

Ismét Merényi Kupa a kisiskolásoknak!

Könnyed győzelem
2015. Január 17. 18:16, szombat | Helyi sport

A Bölcske elleni találkozóval vette kezdetét a felkészülési mérkőzések sorozata a Dunaújváros számára. Labdarúgóink mindkét félidőben egyformán megosztva a gólokat 3-3-at termeltek a vendégek kapujába.

Kis pálya - nagy lehetőség!
2015. Január 14. 23:56, szerda | Helyi

II. Középiskolás Futsal Kupát és a Rendvédelmi Szervek Kupáját rendezik meg január 17. szombat, reggel 8-tól estig a Dunaújvárosi Főiskola tornatermében.