2016. November 20. 05:00, vasárnap | Belföld

Az MTK Budapest szombaton felavatta a klub egyik legismertebb labdarúgója és akadémiájának névadója, Sándor Károly bronzszobrát az Új Hidegkuti Nándor Stadionnál.

Siker az MTK ellen
2015. Szeptember 13. 23:13, vasárnap | Helyi sport

Az első félidőben szenvedett, a másodikban parádézott, s végül sima, 33-23-as sikert aratott együttsünk az MTK ellen.

Küzdelmes x az MTK ellen
2015. Augusztus 06. 09:25, csütörtök | Helyi sport

Fordulatos, izgalmas mérkőzést játszott együtteüsnk az MTK-val a sportcsarnokban tegnap. A vendégek az első félidőben héttel, a másodikban néggyel is vezettek, de a végén mégis ők mentették döntetlenre az összecsapást.

Döntetlen az MTK ellen
2015. Április 12. 23:41, vasárnap | Helyi sport

Nem sokan fogadtak volna arra, hogy döntetlennel távozik tőlünk a tabella éllovasa, az MTK .Dunaújváros PASE –MTK Budapest 0–0 (0–0)

Győzelem az MTK-nál
2015. Március 08. 22:18, vasárnap | Helyi sport

Az első félidőben még akadozott a gépezet, de a második felvonásra összekapta magát, s végül 23-27 arányú győzelmet aratott az MTK otthonában a DKKA csapata.

Végül sima győzelem
2014. December 14. 22:06, vasárnap | Helyi

Az első félidő még szoros volt, de végül nagyon sima, 37-30-as győzelmet aratott csapatunk az MTK elleni edzőmeccsen.

Az MTK nyerte a derbit
2014. Szeptember 21. 10:14, vasárnap | Helyi

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 8. fordulójában az MTK ellen lépett pályára csapatunk.

Liga Kupa első forduló: győzelem!
2014. Szeptember 03. 22:09, szerda | Helyi

Budapesten, az MTK otthonában lépett pályára csapatunk.

Négy között a Kohász!
2014. Február 16. 23:12, vasárnap | Helyi sport

Magabiztosan nyerte az MTK elleni fővárosi mérkőzését együttesünk, s mivel a Ferencváros is győzött a Vác ellen, így már matematikailag is bejutott a bajnokság legjobb négy csapata közé Mátéfi Eszter alakulata.

MTK ellen lép pályára a Kohász
2013. Október 12. 10:50, szombat | Helyi

Nem lehet elégszer ismételni, de kiválóan szerepel az idei szezonban együttesünk, mely hét lejátszott fordulót követően öt győzelemmel, s két vereséggel áll a bajnoki tabella harmadik helyén.

2012. Április 08. 19:51, vasárnap | Helyi sport

Végig partiban - de a döntetlen elmaradt

Benne volt a döntetlen a mérikőzésben.DUNAÚJVÁROS-PÁLHALMA–MTK BUDAPEST 1–2 (0–2) Dunaújváros, 400 néző. Vezette: Böcskei (Farkas B., Kovács P.)

2011. Október 06. 14:45, csütörtök | Sport