2024. április 25, csütörtök - Márk

Ezüstérem a végén
2014. Május 07. 21:09, szerda | Helyi

Drámai meccsen, ötméteresekkel veszített a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület felnőtt női csapata a bajnoki döntőben a Szentes ellen. Így a lányainknak be kell érnie a bajnoki ezüstéremmel.

Még él a remény!
2014. Május 03. 20:35, szombat | Helyi

Ma délután a Fabó Éva Sportuszodában játszották lányaink a döntő harmadik mérkőzését, ahol a Szentes ezúttal alulmaradt a Dunaújvárossal szemben.

Hatalmas bravúr kell, ha nyerni akarunk
2014. Május 01. 07:03, csütörtök | Helyi

Nagyon rossz első félidő, elfogadható második. Így lehet jellemezni a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület felnőtt női csapatának szerdai mérkőzését.

Vecsén ugrik medencébe a Városi Sportiskola utánpótlás leány csapata
2014. Április 15. 09:23, kedd | Helyi

Leány Gyermek Országos Bajnokság Vecsés SE - Dunaújváros Városi Sportiskola

Bent vannak a vízben
2014. Április 01. 20:37, kedd | Helyi sport

A nők után a fiatalok is sikeresen szállnak vízbe, érdemes nekik drukkolni a következő mérkőzéseiken.

Elvitték a pontot
2014. Március 10. 07:11, hétfő | Helyi sport

Nagy csatában, egy góllal sikerült megverni a Szentest a bajnokság alapszakaszának tizenharmadik fordulójában a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesületnői csapatának szombaton.

Vizilabda jelenleg
2013. December 05. 18:50, csütörtök | Sport

A 2013/2014-es vízilabda bajnokságok eddigi eredményei és jövőbeli programjai.

Dunaújváros nyerte a női Magyar Kupát
2013. November 17. 17:28, vasárnap | Helyi sport

A női Theodora Magyar Kupa elődöntőn a dunaújvárosiak nyertek fordulatos, gólokban gazdag mérkőzésen a tavalyi döntős Szentes ellen, így jutott tovább a DFVE a vasárnapi fináléba, ahonnan győztesként távozott.

Szép sikerek a vízilabdában
2013. Október 16. 09:32, szerda | Helyi sport

Fantasztikus sikereket értek el a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület sportolói, az idén október 12-13 között megtartott mérkőzéseken. Az eredmények az alábbi linkeken megtekinthetőek.

Vizes vb - Vereség a szerbektől férfi vízilabdában
2013. Július 24. 14:43, szerda | Sport

Kikapott a barcelonai vizes világbajnokságon a magyar férfi vízilabda-válogatott: Benedek Tibor szövetségi kapitány együttese három góllal maradt alul a szerbekkel szemben a szerdai csoportmeccsen.

2012. Július 06. 13:06, péntek | Sport

Dublin Kupa - Győzelem a britek ellen is

A csütörtöki, románok elleni tízgólos győzelem után az olimpiai házigazda britek felett is magabiztosan diadalmaskodott pénteken a magyar férfi vízilabda-válogatott a Dublin Kupáért kiírt írországi nemzetközi tornán.

2012. Május 23. 07:17, szerda | Sport