2014. Május 20. 21:55, kedd | Helyi

A Dab.Docler csapata szóban már megállapodott a kanadai Donald MacLean-nel, aki jövőre az Acélbikák vezetőedzői posztját látja majd el.

Peter Sevelaból Sevela Péter
2014. Március 30. 21:27, vasárnap | Helyi

Hogy hol máshol, ha nem a jégen lett magyar állampolgár a Dab.Docler kapusából...

Kupagyőztesek az acélbikák!
2014. Március 30. 10:31, vasárnap | Helyi sport

A Volán elleni remek siker után sem lassítottak Acélbikáink, akik ma este a házigazda Miskolcot is legyűrték a Magyar Kupa négyes döntőjében, így a holnapi meccsek eredményétől függetlenül már megnyerték a sorozatot.

Diadalmas Volán-verés
2014. Március 29. 19:18, szombat | Helyi sport

Kilenc évet vártunk erre, de megérte. Fantasztikus teljesítményt nyújtott a Volán elleni kupameccsen együttesünk, mely a válogatottból kimaradó Ladányi Balázs vezérletével 4-1-re győzte le ma este megyei riválisát.

Búcsú a ligától
2014. Március 04. 02:56, kedd | Helyi sport

Véget ért együttesünk számára a MOL Liga idei kiírása, miután Acélbikáink csalódást keltő játékkal kikaptak a Brassó gárdájától a sorozat elődöntőjének negyedik mérkőzésén is.

Ma Brassóban folytatják az Acélbikák
2014. Március 02. 09:37, vasárnap | Helyi sport

A MOL Liga elődöntőjének harmadik mérkőzését rendezik március 2-án, ma este Brassóban. A Dab.Docler csapata már a helyszínen várja a folytatást!

Most miénk lett a győzelem
2014. Február 27. 23:53, csütörtök | Helyi sport

Egyenlített a MOL Liga elődöntőjében együttesünk, mely végül 3-2-es győzelmet aratott az ismét nagyon összeszedett játékot nyújtó Brassó ellen. Folytatás vasárnap és hétfőn, ezúttal már Brassóban.

Szerdán és csütörtökön Brassó ellen a döntőért
2014. Február 26. 07:09, szerda | Helyi sport

Ma és holnap mérkőznek meg az Acélbikák a MOl-liga döntőjébe kerülésért a Brassóval.

Brassó könnyen győzött
2014. Február 21. 07:06, péntek | Helyi sport

Brassó a biztos továbbjutás reményében játszott, az Acélbikák ez ellen nem küzdöttek.

Nem játszanak
2014. Február 15. 10:50, szombat | Helyi

Nem játszanak "olcsón" az Acélbikák!

Marty Raymond: – Nagyon csalódott vagyok, mert az ellenfél olcsó akciói miatt három játékosunk is megsérült. Ennek a kupának arról kellett volna szólnia, hogy Magyarország két legjobb csapata összeméri tudását.

Acélbikák lejtmenetben
2014. Február 15. 10:34, szombat | Helyi

Nem játszott jól, így simának mondható vereséget szenvedett együttesünk tegnap este a Csíkszereda otthonában.HSC Csíkszereda – Dab.Docler 3-0 (0-0, 3-0, 0-0)

Egygólos vereség a Volántól
2014. Február 12. 00:02, szerda | Helyi sport

Jelentős hátrányból jött vissza a játékba, a végén a döntetlenért küzdött, ám 3-2 arányú vereséget szenvedett csapatunk a Volán elleni Szuperkupa-sorozat első meccsén a jégcsarnokban.