2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

Kihasználtuk a Kisvárda hibáját!
2014. Április 27. 18:31, vasárnap | Helyi

A labdarúgó NB II 25. fordulójában a Dunaújváros hazai pályán, a mérkőzést végig irányítva, 1–0-ra legyőzte a Kisvárdát, ezzel hat pontra növelte előnyét az őt üldöző Siófok előtt.

Döntetlen Siófokon
2014. Április 21. 20:55, hétfő | Helyi sport

A másodosztály hétvégi rangadóján a második Dunaújváros látogatott a harmadik Siófokhoz. A két csapat között a találkozó előtt négypontos különbség volt a DPASE javára.

Nem bírtunk Szolnokkal
2014. Április 12. 23:57, szombat | Helyi sport

Hazai pályán folytatta az NBII-es bajnoki küzdelmet a Dunaújváros PASE a Szolnoki MÁV FC Kft csapata ellen.

Szurkolói busz indul a DPASE – Siófok NBII-es mérkőzésre
2014. Április 10. 11:00, csütörtök | Helyi

Jó hír a DPASE szurkolóknak, mindenki ott lehet az április 19.-ei eseményen.

Gyirmót után, Szolnok előtt
2014. Április 09. 22:33, szerda | Helyi

A Dunaújváros PASE labdarúgó csapata sajtótájékoztatón értékelte a Gyirmót elleni vereséget, valamint a Szolnok elleni találkozóra való felkészülésről beszéltek.

2014. Április 06. 20:45, vasárnap | Helyi sport

Vereség Gyirmót ellen

Idegenben, a Gyirmót pályáján sajnos vereséggel folytatta az NBII-es bajnoki küzdelmet a Dunaújváros PASE.

Győzelem a rangadón
2014. Március 29. 19:47, szombat | Helyi sport

A második félidő első percében a Balmazújváros védelmi megingását kihasználta a Dunaújváros, Böőr Zoltán megszerezte a győzelmet jelentő gólt csapatunk számára. Dunaújváros PASE – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: 1-0 (0-0)

Diákok ingyen mehetnek a foci meccsre
2014. Március 27. 09:33, csütörtök | Helyi

Ezentúl minden héten szerdán sajtótájékoztatót tart, a tájékoztató célja, hogy minél jobban betekintést nyerhessenek a városlakók a csapat minden napjaiból.

Egygólos hátrányból fordítottunk Sopronban!
2014. Március 23. 20:05, vasárnap | Helyi

Várható volt, hogy a Sopron megpróbál törleszteni az elmúlt években történtek miatt, hiszen a két csapat a legutóbbi öt mérkőzéséből hármat megnyertünk, míg kettőn döntetlen született.dpa

Győzni megyünk Sopronba
2014. Március 22. 00:51, szombat | Helyi

2014. március 22-én, szombaton 16:00-kor Sopronban folytatja az NB II-es bajnoki küzdelmet a Dunaújváros PASE.

Döntetlenre hozták a ZTE-t
2014. Március 09. 19:13, vasárnap | Helyi sport

A múlt heti vereség után nem kis teherrel játszotta a szombati meccsét a Dunaújváros PASE. a Zalaegerszeg csapata ellen. Nagy küzdelemmel végül döntetlenre hoztuk a mérkőzést.

Elveszett a hazai veretlenség
2014. Február 28. 23:07, péntek | Helyi sport

Az NB II csúcsrangadójának nevezték többen a DPASE – Nyíregyháza mérkőzést, amellyel kezdődött a tavaszi szezon.