2024. május 4, szombat - Mónika

Kontinetál Kupa: megvan az első
2013. Október 19. 12:20, szombat | Helyi sport

Hatalmas küzdelemben, büntetőkkel bizonyult jobbnak 3-2-re a HSC Csíkszereda elleni találkozón csapatunk a Kontinentális Kupa első játéknapján. Acélbikáink nem játszottak jól, de nagyot küzdöttek.

Ismét kontinentális kupa városunkban
2013. Október 14. 20:04, hétfő | Helyi sport

A Kontinentális Kupa második fordulóját két év után újra a Dunaújvárosi Jégcsarnokban rendezik meg! Az izgalmasnak ígérkező megmérettetésen három csapatot kell felülmúlnia a Dab.Docler csapatának!

Vereség a Fradi ellen
2013. Október 13. 23:51, vasárnap | Helyi sport

Hiába szerzett igen korán kétgólos vezetést, gyermeteg hibái miatt 7-5-ös vereséget szenvedett csapatunk a Fradi elleni hazai találkozón.

Csíkszereda jött a Brassó után
2013. Október 07. 23:57, hétfő | Helyi sport

Az első harmadban még akadozott a gépezet, de a másodikban egy perc alatt szerzett két góljával nagyot lépett a győzelem felé csapatunk a HSC elleni rangadón.

Kitűnő csapatunk lesz
2013. Augusztus 09. 15:58, péntek | Helyi

A MOL-Liga győztes Dab.Docler jégkorongosai számára rövid volt a nyári pihenő, hiszen szinte teljes idejüket a bajnoki szezonra való felkészüléssel töltik.

Még nem bajnokok az Acélbikák
2013. Március 21. 10:01, csütörtök | Helyi sport

Bár már ünneplésre készült a jégcsarnok közönsége, a pezsgők azonban még sem pukkantak...

2012. Szeptember 16. 22:41, vasárnap | Helyi sport

Acélbikák menetelnek

Már az első harmadban eldöntötte a Brassó elleni mérkőzést a Dab.Docler jégkorong csapata, mely a második etapban további négy góllal törte meg ellenfelét, s végül nagyon simán, 7-2 arányban hozta a meccs előtt még listavezető erdél

2012. Március 10. 19:25, szombat | Helyi sport

Az Acélbikák nem adják fel!

Habár a magyar bajnokság elődöntőjében a Sapa Fehérvár AV19 csapata 2:0-ra vezet a Dab.Docler ennek, a dunaújvárosi Acélbikák nem adják fel a küzdelmet, holnap hazai pályán 18:15-kor folytatódó párharc,

2012. Február 19. 22:37, vasárnap | Helyi sport

Egy győzelemre a DAB az aranytól

Kétszer szerzett vezetést a Miskolc, de a Dab.Docler kétszer is egalizált, majd Peterdi góljával a győzelmet is kiharcolta a MOL Liga fináléjának harmadik, miskolci összecsapásán.

2012. Február 16. 07:22, csütörtök | Helyi sport

Verejtékes győzelem

Nehezen, de megszerezte a négy győztes mérkőzésig tartó döntő első sikerét a Dab.Docler jégkorong csapata a MOL Liga fináléjában. A vendég miskolciak sokáig állták a sarat, de a hajrában már nem volt ellenszerük az Acélbikákkal szem

2012. Február 15. 12:21, szerda | Helyi sport

Szurkolj a Bikáknak!

Ma 18 órakor kezdetét veszi a MOL Liga döntője Dunaújvárosban, ahol a Dab.Docler ellenfele a Miskolci Jegesmedvék csapata lesz.

2012. Január 31. 08:01, kedd | Helyi sport

Keserves, küzdelmes, de siker

Megszenvedett a tegnapi kiütés után a Brassó gárdájával a Dab.Docler együttese a MOL Liga elődöntőjének második napján Dunaújvárosban. Az Acélbikák kétgólos hátrányból is fordítottak, végül 5-4 arányú győzelmet arattak, s 2-0-